http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Nowe oblicze Caritasu!

Wyróżniony Nowe oblicze Caritasu!

Od wczoraj Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej ma nową stronę internetową! Można na niej znaleźć wiele ciekawych rozwiązań i propozycji. Zmianie uległa nie tylko całość szaty graficznej, ale także znacznie ulepszona została jej funkcjonalność.


Dodane zostały nowe elementy, jak np. panel dedykowany zbliżającym się wydarzeniom, interaktywne mapki google, czy możliwość szybkich przelewów darowizny droga elektroniczną. Nowa strona umożliwia wygodne przeglądanie treści również na urządzeniach mobilnych.

Tak jak do tej pory na stronie będziemy dzielić się naszymi działaniami i informować o ważnych wydarzeniach z życia naszej Caritas.  Akceptując powiadomienia będziecie Państwo zawsze na bieżąco z aktualnościami i w stałym kontakcie z nami. Mamy nadzieję, że nowa oprawa graficzna oraz przyjazny interfejs ułatwią dostęp do potrzebnych informacji i sprawią, że będą Państwo częstym gościem na naszej stronie.

Zapraszamy do czytania, poszukiwania i zwiedzania: www.caritas.gniezno.pl.

Jednocześnie informujemy, że zasoby poprzedniej strony www są dostępne w zakładce „archiwalna” lub pod adresem: http://archiwum.caritas.gniezno.pl/site/joomla/

Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoimi uwagami na temat naszej nowej strony www, napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmienianywtorek, 12 marzec 2019 19:13

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.