http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Edukacyjne Gniezno

Edukacyjne Gniezno (246)

„Miej raka z głowy”

Program „Mam Haka na Raka” skierowany jest do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych na terenie całej Polski a jego nadrzędnym celem jest kształtowanie postaw prozdrowotnych poprzez edukację oraz oswajanie młodzieży z tematem chorób nowotworowych. Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie włączyli się w tę akcję profilaktyczną, w tym roku pod hasłem „Miej raka z głowy”.

Etykiety

„Piętnastka” pierwsza w Wielkopolsce!

W listopadzie 2017 roku zakończyliśmy nasze zmagania w V edycji Wielkopolskich Meczów Matematycznych po przegranym ćwierćfinałowym meczu z VI LO w Poznaniu. W tym roku szkolnym po raz drugi przystąpiliśmy do rozgrywek – w grupie trafiliśmy na LO Salezjanów, LO św. Marii Magdaleny oraz naszego ubiegłorocznego pogromcę – VI LO (wszystkie szkoły z Poznania) – podkreśla prof. Piotr Wróblewski – jeden z opiekunów tegorocznej zwycięskiej Drużyny.

Etykiety

FAMA w I Liceum

Uczniowie klas trzecich I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie mimo ferii przychodzą do szkoły. W  dodatku zupełnie dobrowolnie. Jak to możliwe? Dla maturzystów  po raz kolejny już zorganizowana została Feryjna Akademia Maturalna.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS