http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Edukacyjne Gniezno

Edukacyjne Gniezno (286)

Praktyki w Andaluzji

Kolejna grupa 25 uczniów Zespołu Szkół Przyrodniczo-Usługowych im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie kształcących się w zawodach technik geodeta oraz technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunami wyjechała na 3-tygodniowe staże u pracodawców w Hiszpanii.

Maraton strzelecki w Zespole Szkół Technicznych w Gnieźnie

W Zespole Szkół Technicznych w Gnieźnie odbyły się zawody strzeleckie w grupie młodzików, juniorów. W zawodach brali udział również nauczyciele. Obecni byli uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 2, 6, 7, 8, 9 z Gniezna oraz z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego z Mielżyna.

Młodzież z ZSE w międzynarodowym projekcie „O czym marzysz – zawodowo”

Od 25 do 27 listopada odbyła się pierwsza wizyta uczniów z powiatu gnieźnieńskiego w Zamku Trebnitz. Wyjazd zorganizowano w ramach zainaugurowanej 30 października 2019 r. współpracy Powiatu Gnieźnieńskiego ze Stowarzyszeniem Zamek Trebnitz Centrum Edukacji i Spotkań, którego koordynatorem jest Magdalena Antoniewicz - Pełnomocnik ds. Partnerstwa Kraju Związkowego Brandenburgia na Wielkopolskę oraz reprezentant Ministerstwa Finansów i Europy Kraju Związkowego Brandenburgia.

Edukacja dla Europy, czyli ERASMUS+ w ZSP nr 3

W ramach programu ERASMUS+, kilkunastu nauczycieli z Litwy, Portugalii, Hiszpanii, Grecji i Cypru zapoznaje się z funkcjonującym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3  projektem tutoringu wychowawczego. 21 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, odbyło się spotkanie Starosty Gnieźnieńskiego oraz dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu z uczestnikami międzynarodowej wymiany.

Subskrybuj to źródło RSS