http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Sandra Marwitz, uczennica ZSP 1 z własnym znaczkiem pocztowym!

Wyróżniony Sandra Marwitz, uczennica ZSP 1 z własnym znaczkiem pocztowym!

„Świat oczami młodych” to konkurs plastyczny organizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Poczty Polskiej dla szkół i Domów Kultury. Jedną z trzech nagród głównych w konkursie zdobyła Sandra Marwitz, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie, za pracę pod tytułem ,,Zawsze jest czas na zdrowie”.


Konkurs ten to jedyna w swoim rodzaju możliwość samodzielnego zaprojektowania znaczka! Projekt oraz nazwisko zwycięzcy konkursu znajdzie się na znaczkach wydanych w nakładzie 80 tys. egzemplarzy, będą one dostępne w każdej placówce pocztowej, na dziesiątki i setki lat trafią do klaserów filatelistów.

Celem konkursu było stworzenie projektów znaczka pocztowego, które przedstawiają szeroko rozumiane hasło przewodnie „Czas na zdrowie”. Znaczki, oprócz wartości praktycznej oraz kolekcjonerskiej, mają stanowić element prozdrowotnej edukacji.

W minionym tygodniu Komisja Sędziowska wybrała najlepsze prace. Sędziowie byli pod ogromnym wrażeniem tylu wspaniałych prac. Wybór najlepszych był naprawdę trudny gdyż na konkurs wpłynęło 1455 projektów. Zgodnie z regulaminem Komisja przyznała 3 nagrody główne, a jedną z nich otrzyma podczas  wernisażu projektów konkursowych w październiku - Sandra Marwitz uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie, za pracę pod tytułem „Zawsze jest czas na zdrowie”.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.