http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Mikołaje z „Dwójki” czytali przedszkolakom

Wyróżniony Mikołaje z „Dwójki” czytali przedszkolakom

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Gnieźnie już kolejny raz odwiedzili Przedszkole TUP TUP, gdzie czytali przedszkolakom świąteczne opowieści. W tym roku wybór padł na „Święta Tupcia Chrupcia” – bohatera cyklu książeczek adresowanego właśnie do przedszkolaków.


Przedświąteczny czas do dobra okazja do wspólnego spotkania, gdzie oprócz wymiany wrażeń i gwiazdkowych opowieści przypomnieć można młodszym i tym starszym, że czytelnicze pasje rozwijamy już od najmłodszych lat.

„Mikołajkowe opowieści” bardzo się dzieciom podobały. Na zakończenie sympatycznego spotkania uczniowie podarowali dzieciom choinki własnego projektu, a i przedszkolaki wraz z paniami przygotowały świąteczne upominki. Prezenty własnoręcznie przygotowane cieszą zawsze najbardziej. Po zrobieniu wspólnych zdjęć ch i świątecznych życzeniach obiecaliśmy sobie, że na pewno tu jeszcze wrócimy.

Nasza akcja „Uczniowie Dwójki czytają przedszkolakom” wpisana jest w roczny program szkoły, gdzie wśród szeregu działań staramy się pokazać, że warto czytać.

Akcję „Uczniowie Dwójki czytają przedszkolakom” przygotowały panie: Agnieszka Lange, Alicja Gogolik, Hanna Moszczyńska oraz pan Paweł Morawski – pracownik biblioteki. Przedszkolaków odwiedzili uczniowie klasy 6a, 6b i 7a.

Paniom opiekunkom z przedszkola TUP TUP dziękujemy za serdeczne przyjęcie i upominki dla naszych uczniów. Obiecujemy, że spotkamy się za rok.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.