http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

The Voice of Ekonomik. Jelena Matula i Weronika Szymańska show!

Wyróżniony The Voice of Ekonomik. Jelena Matula i Weronika Szymańska show!

W Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Gnieźnie odbył się wczoraj Finał The Voice of Ekonomik oraz Koncert Mikołajkowy. Gośćmi specjalnymi koncertu byli: Jelena Matula, ćwierćfinalistka The Voice of Poland i Weronika Szymańska, również uczestniczka The Voice of Poland. Organizatorem koncertu był Grzegorz Dworek, uczeń Technikum Organizacji Reklamy oraz jego klasa.


Finał konkursu muzycznego oraz koncert mikołajkowy - który poprowadzili Kacper Przybylski, członek Samorządu Uczniowskiego i Kinga Kasprzak - był wielkim zaskoczeniem dla uczniów, jak i grona pedagogicznego z powodu genialnego przygotowania i świetnej organizacji. Przyczyniło się do tego przede wszystkim show, które na scenie przygotowały Jelena Matula, ćwierćfinalistka VIII edycji The Voice of Poland i uczestniczka tego programu - Weronika Szymańska.

Dodatkowo wrażenie zrobiła scenografia, prezentacja, wizualizacja oraz nagłośnienie którym zajął się absolwent szkoły - Szymon Powałowski.

Impreza w popularnym „Ekonomiku” na długo zapadnie w pamięci jej uczestników. - Sukces tej imprezy zawdzięczam mojej klasie, która pomogła mu w organizacji tego wydarzenia, jak i wspierającym mnie nauczycielom - podkreśla G. Dworek.

Fot. Monika Gołańczyk

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.