http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Awiator z 70 letnią pasją!

O lotnictwie z lotnikiem można bez końca… W zasadzie tematyka tych rozmów zawsze obraca się wokół tych samych spraw, problemów, przeżyć i obserwacji a jednak… A jednak rozmowy te, chociaż są te same, to jednak nigdy nie są takie same. Różnorodność odczuć, doznań, obserwacji jest tak bogata i urozmaicona, że trudno zapamiętać lotniczy życiorys naszego jubilata. Zwłaszcza gdy jest wypełniony bogatą treścią. Lotnikiem tego formatu jest instr  pil. Telesfor Szulc, jeden z najbardziej zasłużonych dla polskiego lotnictwa sportowego.

Kolędowanie w internacie z lekcją historii w tle

Nastrój świąteczny powoli udziela się wszystkim, a okazji do czerpania z niego jest coraz więcej w naszej publicznej przestrzeni. Ze swoją inicjatywą z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia wyszedł internat przy szkole medycznej w Gnieźnie. Dziś wystawiono tam program świąteczno-rocznicowy na okoliczność przypadającej w tym roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Etykiety

Wyrównany turniej dla Adama Kozłowskiego i Pawła Siwińskiego

Dziesiątego grudnia brydżowy turniej par był XII eliminacją tegorocznych Korespondencyjnych Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym i jednocześnie  50, tegorocznym turniejem rozegranym w restauracji Leo Libra. Rozdania przygotowane przez Polski Związek Brydża Sportowego były rozgrywane na zapis maksymalny i tym razem były bardzo ciekawe i pouczające.

Etykiety

Wstąp w szeregi Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”!

Jeśli, podobnie jak my, kochasz lokalną historię i turystykę, jesteś zafascynowany dziejami regionu w którym mieszkasz, a także interesujesz się tym, co robimy zapraszamy w nasze szeregi! Fundacja Historyczna „Przywracamy Pamięć” zaprasza i zachęca wszystkich zainteresowanych do wstąpienia w poczet członków Fundacji!

Więcej

„INTER-LERS CUP” - Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kłecko

9 grudnia w hali sportowej w Kłecku odbył się organizowany przez szkółkę piłkarską "Futbolowy Zawrót Głowy" już IV Turniej Mikołajkowy „Inter-Lers Cup” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kłecko p. Adama Serwatki. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, na parkiecie zaprezentowało się blisko 130 zawodniczek i zawodników, w tym około 100 ze szkółki „Futbolowy Zawrót Głowy”!

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS