http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Koncerty dla dzieci na Latarni

Latarnia na Wenei zaprasza na koncerty i warsztaty muzyczne kierowane tym razem do dzieci. Dla najmłodszych wystąpią Czereśnie, Jerz Igor a warsztaty poprowadzi Asi Mina. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Warsztaty gwarowe dla hoteli i restauracji! Zdobądź certyfikat „Tu blubramy po naszemu!”

Tego jeszcze nie było! To będzie prawdziwy turystyczny hit! Już pod koniec września na gnieźnieńskich hotelach i restauracjach pojawią się wlepki „Tu blubramy po naszemu!”. To będzie sygnał dla turystów i mieszkańców Gniezna, że w danym lokalu cenią sobie lokalne dziedzictwo – czyli gwarę gnieźnieńską. Że personel w tym miejscu mówi w gwarze i że potrafi polecić ciekawe atrakcje w Gnieźnie.

Etykiety

„Bez ceregieli” o architekturze i... dostrzeganiu pozytywów we własnym mieście

Jakie są ich ulubione style architektoniczne, co myślą o warszawskim boomie na drapacze chmur, czy… dlaczego gnieźnianie nie mają tyle powodów do narzekania, ile im się wydaje. To tylko niektóre z tematów, poruszonych w czwartkowy wieczór przez Natalię Szcześniak i Radosława Gajdę z wideobloga Architecture is a Good Idea, czyli gości kolejnego ze spotkań cyklu „Bez ceregieli”, organizowanego przez Urząd Miejski.

Etykiety

Praca dla dziennikarza/reportera miejskiego

Firma Media Lokalne, wydawca portalu informacjelokalne.pl - w związku z nową inicjatywą redakcyjną i znacznym rozszerzeniem działalności - poszukuje dziennikarza/reportera z terenu miasta Gniezna, który interesuje się tematami społeczno-politycznymi. Ofertę adresujemy do osób potrafiących redagować teksty oraz wykonywać zdjęcia, zdecydowanych pracować w nielimitowanym czasie, umiejących dostrzegać ciekawe tematy w swoim otoczeniu.

Wypadek z udziałem dwóch ciężarówek i osobówki

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności i przyczyny wypadku, który  wczoraj, 22 sierpnia o godzinie 12.30 wydarzył się w Gnieźnie, na drodze krajowej nr 15. Doszło tam do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych i jednego osobowego. Trzy osoby trafiły do szpitali.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS