http://informacjelokalne.pl/images/banners/baner01a.jpg

Kup książkę „Skarb Dziedzica”!

Premiera książki „Skarb Dziedzica” autorstwa Karola Soberskiego, odbyła się 25 listopada 2016 r. w Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Książkę można kupić podczas spotkań autorskich lub można ją zamówić przez internet. Wystarczy tylko dokonać zamówienia „Skarbu Dziedzica” na formularzu załączonym do tego tekstu.

Etykiety

„Nowowiejski na propsie!” – jesienna odsłona!

W pięknych okolicznościach „złotej polskiej jesieni” wracają koncerty organizowane w ramach projektu Miejskiego Ośrodka Kultury pn. „Nowowiejski na propsie!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Nowowiejski 2017”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

M. Talarczyk-Gubała i Zwierz Popkulturalny uzupełniają skład Jury Głównego

Monika Talarczyk-Gubała oraz Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, lepiej znana internautom jako Zwierz Popkulturalny, uzupełniły skład Jury Głównego 11. „Offeliady”. W składzie jurorskim dołączą do dokumentalisty Pawła Łozińskiego, animatorki Wioli Sowy, muzyka i dokumentalisty Michała Wiraszki. Festiwal rozpocznie się 2 listopada.

Etykiety

I Ty możesz zostać Mieszkiem I

Wiadomym jest, że historia to nieodłączny element życia każdego człowieka. Niektórzy z nas nią żyją, ale inni z kolei starają się przedstawiać ją swoimi oczami, sercem czy też duszą. W naszym mieście Gniezno, mieszka pewien miłośnik kultury i historii słowiańskiej, niedoceniona perełka w sztuce – artysta malarz i rzeźbiarz, Zbigniew Pluta.

Etykiety

Gramy dla Niechanowa, pomóżmy Danielowi!

W sobotę, 21 października o godz. 15.00 na Plantach w Niechanowie odbędzie się mecz na szczycie poznańskiej A-klasy grupy 1, w którym Pelikan Niechanowo podejmie wicelidera tabeli IKP Olimpię Poznań. Zielono-czarni zajmują w tabeli 5 miejsce i tracą do sobotnich gości 7 punktów. Niechanowianie nie kryją swoich planów jakim jest awans do klasy okręgowej.

Subskrybuj to źródło RSS