Babi Targ: Sposób na Dzień Kobiet - wiosenne wietrzenie szaf w Galerii Gniezno!

Początek marca nieodmiennie kojarzy nam się z kobietami. Z tej okazji Babiląd i Galeria Gniezno zapraszają mieszkanki miasta oraz okolicznych miejscowości do zrobienia przeglądu szaf - 10 marca będzie można pozbyć się nienoszonych już ubrań, ale również uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy. Babi Targ jest wyjątkową okazją do puszczenia w obieg lub/i wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie. Impreza jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami, muszą dokonać rezerwacji za pomocą formularza online dostępnego na stronie: www.babitarg.com. Zapisy rozpoczną się 27 lutego, ok. g. 12.00.

Czym jest uchwała smogowa?

Na ten temat dyskutuje się już dość długo. Wchodzący wkrótce w życie program będzie procesem długofalowym, ale efekty którego powinny się nam opłacać. O co chodzi w uchwale smogowej, którą przyjął Sejmik Województwa Wielkopolskiego w połowie grudnia 2017 roku i która zacznie obowiązywać od maja 2018 roku? Na ten temat rozmawialiśmy z wiceprezydentem Gniezna - Jarosławem Grobelnym, który tłumaczy szczegółowo, na czym zmiany będą polegały i kogo obejmą.

Na wnuczka?

Cała moja aktywność w Portalu Informacjelokalne.pl odbywa się na zasadzie non profit, czyli pozbawiona jest jakiegokolwiek interesu osobistego, piszę bo lubię i niczego za to nie oczekuję. Tym razem jednak chciałbym szanownych Czytelników o coś prosić. Otóż chciałbym się dowiedzieć, czy ktokolwiek z nich spotkał się też z opisaną poniżej sytuacją, czy też ja sam  jestem takim szczęśliwcem. Na zdrowy bowiem rozum powinno to dotyczyć większości mieszkańców Gniezna i okolicy…

Ciekawe ferie z OKSiR Witkowo

Trwa kolejny tydzień ferii zimowych, nieustannie zapraszamy do skorzystania z oferty aktywnego spędzenia czasu wolnego w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie. Realizowany jest projekt pn. „VIII Sztuka-Ferie z OKSiR Witkowo” który, przygotowany został przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie przy współpracy z placówkami oświatowymi.

Subskrybuj to źródło RSS