Pijany 60-latek wjechał autem w płot

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego 60-letniego kierowcę, który na ul. Roosevelta cofając wjechał samochodem w betonowy płot, po czym się oddalił. Po pewnym czasie sprawca wrócił na miejsce zdarzenia. Zdarzenie udokumentował w formie zdjęć przypadkowy świadek.

Etykiety

W Rogowie „Kręci nas bezpieczeństwo przez cały rok szkolny”

Janowieccy policjanci prowadzili działania w ramach akcji „Kręci nas bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” w gminie Rogowo. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem dzieci udających się na zajęcia oraz podczas drogi powrotnej. Nie zabrakło również spotkań z najmłodszymi w szkołach i pogadanek na temat bezpieczeństwa.

Etykiety

Ukradli telefon... Nagrał ich monitoring...

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z kabiny zaparkowanego samochodu dostawczego ukradli telefon komórkowy. Było to możliwe dzięki bystremu oku operatora monitoringu miejskiego i kobiety, która będąc świadkiem poinformowała o zdarzeniu właściciela pojazdu. Skradziony przedmiot odzyskano. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Etykiety

Komunikat policji

Policjanci proszą o pilny kontakt świadków wypadku drogowego, do którego doszło w piątek, 28 lipca 2017 po godzinie 9.00 na ul. Pustachowskiej w Gnieźnie. W wyniku zderzenia forda fiesty z oplem corsą, śmierć poniosła pasażerka forda.

Etykiety

Tragedia pod Niechanowem! 30-latek nie żyje!

Wczoraj o godz. 21.40 na trasie Niechanowo – Karsewo kierująca samochodem osobowym potrąciła nie posiadającego elementów odblaskowych pieszego, który wskutek doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku.

Etykiety

Kierował mimo sądowego zakazu... Spowodował wypadek...

Wczoraj w Lulkowie na drodze krajowej nr 15 doszło do zderzenia motorowerzysty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS