Rower odzyskany po... roku

Gnieźnieńscy policjanci zabezpieczyli rower, który po prawie roku od kradzieży na terenie jednego z parkingów rozpoznał prawowity właściciel. Jednoślad w najbliższym czasie zostanie zwrócony. Czynności w tej sprawie trwają.

Etykiety

Piraci drogowi zatrzymani!

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy w Gnieźnie zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami dwóm kierującym samochodami osobowym, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Kierowcami okazali się 29 – letni mieszkaniec Mogilna i 36-letni mieszkaniec Pakości.

Etykiety

„Taka katastrofa w historii polskiego nadleśnictwa do tej pory się nie zdarzyła”

Blisko 1200 zgłoszeń zarejestrowały gnieźnieńskie służby porządkowe od piątkowej nawałnicy, która przeszła nad powiatem gnieźnieńskim. Uszkodzone zostały 244 budynki mieszkalne, z 80 wichura pozrywała dachy całkowicie. Co jednak najważniejsze, nikt nie zginął i z tego trzeba się cieszyć najbardziej.

Dramat w Wydartowie! Nie żyje 26-latek z Trzemeszna!

Wczoraj około godz. 23.30 na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Wydartowo w gminie Trzemeszno doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Mężczyzna osobówki, po przewiezieniu do szpitala w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarł. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Etykiety

Kto dewastuje Park Kościuszki?

Straż Miejska w Gnieźnie zapowiedziała, że będzie bezlitosna, jeśli chodzi o wybryki chuligańskie i wykroczenia porządkowe na terenach rekreacyjnych naszego miasta. Niemalże codzienne służby w parkach, przy skwerach, czy nad jeziorami ujawniały sprawców wykroczeń porządkowych w zakresie zaśmiecania niedopałkami, butelkami czy puszkami po napojach alkoholowych oraz spożywania alkoholu w miejscach publicznych.

Etykiety

Komunikat policji

Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 44-letniego Piotra Piaseckiego. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 31 lipca 2017 roku około godziny 11.00 na nieutwardzonej drodze w okolicy działek rekreacyjnych w Rybnie Wielkim w gminie Kiszkowo (powiat gnieźnieński).

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS