http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

26-latek z zarzutami za kradzież kawy

Zarzut kradzieży dwóch zgrzewek kawy z jednego z gnieźnieńskich marketów usłyszał 26-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ma również obowiązek naprawienia szkody.

Etykiety

Policjanci ujawnili prawie 90 gramów marihuany

Gnieźnieńscy policjanci wydziału ruchu drogowego ujawnili prawie 90 gramów marihuany. Właścicielem narkotyków okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego. Mężczyzna wpadł podczas przewożenia środków odurzających. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Etykiety

Miał 2,4 promila i uderzył w radiowóz!

Na ul. Chudoby w Gnieźnie 34-letni kierowca skody octavii wjechał w policyjny radiowóz. Jak się okazało mężczyzna zignorował sygnał do zatrzymania, był nietrzeźwy. Miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej.

Etykiety

Bezpieczne gnieźnianki!

W Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie, odbyło się wczoraj uroczyste zakończenie zajęć z bezpieczeństwa osobistego kobiet. Prócz uczestniczek, instruktora, oficera prasowego, profilaktyka społecznego, uczennic z klasy o profilu policyjnym wziął w nim udział nadkom. Sławomir Sikorski, I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie.

Kłecko: zlikwidowano 26 krzaków konopi

Policjanci z Kłecka zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. 26 krzaków znajdowało się na terenie jednej z posesji w tej gminie. Procederem tym zajmował się 30-letni mężczyzna. Sprawca usłyszał już zarzut naruszenia ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Etykiety

Dramatyczne chwile... Śmigłowiec LPR nad Mieleszynem

Na feralnym skrzyżowaniu przy wyjeździe z Mieleszyna, kilka minut po godz. 14.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Z pozoru łatwe do pokonania skrzyżowanie z dobrą widocznością przynajmniej raz w roku jest areną działań służb ratunkowych.  O niebezpieczeństwie w tym miejscu świadczy umieszczenie na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przygotowanej przez policję.

Etykiety

„Ale miałem pecha” - złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

Były już Komendant Komisariatu Policji w Trzemesznie, który obecnie jest Komendantem Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Gnieźnieńskiego na gorącym uczynku nakrył 67-letniego złodzieja, który włamał się do garażu użytkowanego przez straż. Zatrzymany, który spowodował straty na około 1000 złotych usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS