http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Trzemeszno: poszukiwany ukrył się w... szafie

Wyróżniony Trzemeszno: poszukiwany ukrył się w... szafie

Gnieźnieńscy policjanci operacyjni zatrzymali 35-latka, który od 2017 roku poszukiwany był przez gnieźnieński sąd listem gończym. Mężczyzna, który ukrył się w szafie nie krył zdziwienia na widok funkcjonariuszy. Z jednostki policji trafił wprost do więziennej celi.


Codzienna policyjna służba ukierunkowana jest nie tylko na przeprowadzanie interwencji, ale również poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które celem uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tak było i tym razem.

- Dzisiaj policjanci operacyjni zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Trzemeszna. Mundurowi podejrzewali, że wewnątrz może znajdować się ukrywający się przed organami ścigania mężczyzna. Już chwilę później okazało się, że przypuszczenia policjantów były słuszne. Funkcjonariusze zastali w środku 35-latka, który schował się w szafie. Zatrzymany od października 2017 roku poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie listem gończym za udział w bójce - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Poszukiwany został doprowadzony do komendy, skąd trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi teraz najbliższych 7 miesięcy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.