http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Trwają poszukiwania zaginionego Jana Kwaśniewskiego

Wyróżniony Trwają poszukiwania zaginionego Jana Kwaśniewskiego

Policjanci z Gniezna, Trzemeszna, Oddziałów Prewencji Policji w Poznaniu, przewodnik z psem tropiącym, strażacy z jednostek ochotniczych poszukują 85-letniego mieszkańca Trzemeszna Jana Kwaśniewskiego. Mieszkańcy, którzy chcieliby włączyć się w poszukiwania proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Trzemesznie.


Jan Kwaśniewski wyszedł z domu przy ul. Wiśniowej w Trzemesznie w niedzielę, 6 stycznia br. około godziny 14. Początkowo rodzina szukała go na własną rękę. Policjanci i strażacy rozpoczęli poszukiwania zaginionego w niedzielę w godzinach wieczorowo – nocnych, po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu. Dzisiaj od rana poszukiwania zostały wznowione. Mężczyzny szukają policjanci z Gniezna, Trzemeszna, Oddziałów Prewencji Policji w Poznaniu, przewodnik z psem tropiącym, strażacy z jednostek ochotniczych. Policjanci sprawdzają każdy sygnał, który może pomóc w odnalezieniu zaginionego. Te informacje są na bieżąco weryfikowane. Do tej pory nie natrafiono na ślad zaginionego.

Nadal pod numerem telefonu (61) 426-02-11 lub 112 czekamy na sygnały od Państwa.

Mieszkańcy, którzy chcieliby włączyć się w poszukiwania proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Trzemesznie pod numerem telefonu (61) 426-03-50.

Apelujemy również do mieszkańców Trzemeszna i okolicznych miejscowości o zwrócenie szczególnej uwagi na teren w okolicy miejsca naszego zamieszkania i pracy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.