http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Strażacy ochotnicy podnosili swoje kompetencje

Wyróżniony Strażacy ochotnicy podnosili swoje kompetencje

W Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie miało miejsce szkolenie dla 52 wolontariuszy dotyczące sprawozdawczości finansowej ochotniczych straży pożarnych, oddziałów gminnych oraz powiatowego Związku OSP RP w Gnieźnie.


Wydarzenie podnoszące kompetencje osób zarządzających OSP oraz strukturami Związku prowadził Tadeusz Tomaszewski wspólnie z Magdaleną Tubacką z Urzędu Skarbowego oraz druhną Hanną Głomską - szefową finansów OW Z OSP RP w Poznaniu.

Z kolei zaproszenie do udziału w imprezach organizowanych przez Oddział Powiatowy Z OSP RP w Gnieźnie w 2019 roku dla druhen i druhów przekazał Prezes Jacek Kowalski. W szkoleniu uczestniczyły również liderki Koła Gospodyń Wiejskich z Modliszewa. Dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo w zajęciach szkoleniowych.

Spotkanie szkoleniowe odbyło się dzięki życzliwości Komendanta Powiatowego PSP, Naczelnika Urzędu Skarbowego oraz Oddziału Wielkopolskiego i Powiatowego Związku OSP RP, a także wsparciu organizacyjnym Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.