http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Policja prosi o kontakt świadków potrącenia pieszego

Wyróżniony Policja prosi o kontakt świadków potrącenia pieszego

Policjanci proszą o pilny kontakt świadków potrącenia pieszego, do którego doszło w sobotę, 12 stycznia 2019, około godziny 20:40 na ul. Roosevelta w Gnieźnie. W szczególności proszone są osoby, które mają wiedzę na temat samego zdarzenia jak i sprawcy, który oddalił się z miejsca nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu.


Jak wynika z ustaleń policji, kierujący nieznanym na chwilę obecną samochodem ulicą Roosevelta w kierunku ul. Libelta potrącił znajdującego się na przejściu dla pieszych 27-letniego mieszkańca Gniezna. Pieszy został przetransportowany przez karetkę pogotowia ratunkowego do szpitala.

Świadkowie powyższego wypadku, w szczególności osoby, które mają wiedzę na temat samego zdarzenia jak i sprawcy, który oddalił się z miejsca nie udzielając pomocy pokrzywdzonemu, proszone są o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie mł. asp. Arturem Wieczorkowskim pod numerem telefonu 61 426 02 77 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 2, budynek A, pokój 213.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.