http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 5!

Wyróżniony Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 5!

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Lubczu w gminie Rogowo na drodze krajowej nr 5. W wyniku zderzenia samochodu dostawczego i pojazdu ciężarowego śmierć poniósł 43-letni pasażer. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


W piątek około godz. 18.20 w Lubczu na drodze krajowej nr 5 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 64-letni bydgoszczanin kierując mercedesem vito, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi nie opanował pojazdu i zderzył się czołowo z ciężarowym manem jadącym z przeciwka.

- W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 43-letni pasażer mercedesa. Drugi z pasażerów oraz kierowcy obydwóch pojazdów zostali przewiezieni do placówek medycznych - mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie

W miejscu zdarzenia przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu drogowym. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają żnińscy funkcjonariusze.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.