http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dramat niedaleko Charbowa! Jedna osoba nie żyje!

Wyróżniony Dramat niedaleko Charbowa! Jedna osoba nie żyje!

Dramatyczne sceny rozegrały się w gminie Kłecko! Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło dzisiaj w godzinach południowych na drodze między Polską Wsią a Świniarami, niedaleko Charbowa. Z wstępnych informacji wynika, że śmierć na miejscu poniosła młoda dziewczyna, a mężczyznę w ciężkim stanie do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Do szpitala w Gnieźnie trafił też kierowca auta. To już druga ofiara śmiertelna w naszym powiecie w ostatnich kilkunastu godzinach.


Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Peugeot Partner (na drodze prowadzącej z Polskiej Wsi do Świniar, na wysokości Charbowa) na prostym odcinku drogi podczas wymijania, zjechał na prawe pobocze, gdzie doszło do zarzucenia pojazdu.

- Później zjechał na lewe pobocze i następnie bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Kierowca auta został przewieziony do szpitala w Gnieźnie, pasażer siedzący na tylnym siedzeniu został zabrany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Z kolei pasażerka siedząca z przodu poniosła śmierć na miejscu – wyjaśnia asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.  

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia na miejscu policja pod nadzorem prokuratora.

Fot. KP PSP Gniezno

Śmierć na torach
 To już druga ofiara śmiertelna w naszym powiecie w ostatnich kilkunastu godzinach. Wczoraj około godz. 19.30 do śmiertelnego zdarzenia doszło na torach kolejowych na os. Dalki.  – Z wstępnych ustaleń policji, 57-letni mieszkaniec Gniezna przechodząc przez tory kolejowe został potrącony przez pociąg relacji Gniezno – Września. Mężczyzna zginął na miejscu – mówi asp. sztab. A. Osińska.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.