http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Nowy zastępca komendanta policji

Wyróżniony Nowy zastępca komendanta policji

Stało się tak, jak informowaliśmy wczoraj. Podkom. Mariusza Masłowskiego delegowano dziś do pełnienia obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie. Wprowadzenia na uroczystej zbiórce dokonał insp. Rafał Pawłowski,zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu w obecności kadry kierowniczej gnieźnieńskiego garnizonu, pracowników Policji, władz samorządowych oraz przedstawicieli miasta Gniezna.


Dzisiaj w sali konferencyjnej gnieźnieńskiej komendy nastąpiło uroczyste wprowadzenie podkom. Mariusza Masłowskiego na stanowisko pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie. Rozkaz personalny o delegowaniu na stanowisko i przejęcia pełnienia obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie odczytała asp. sztab. Maria Łachajczak z Zespołu Kadr i Szkolenia naszej jednostki.

Zastępca Komendanta Wielkopolskiej Policji insp. Rafał Pawłowski gratulując komendantowi awansu, przypomniał przebieg jego prawie 20-letniej służby w policji. Większość służby podkom. Mariusz Masłowski służył w pionie kryminalnym. Również w gnieźnieńskiej komendzie będzie odpowiedzialny za sprawy kryminalne. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego wręczając rozkaz personalny o delegowaniu na zastępcę komendanta, życzył nowemu zastępcy powodzenia i dalszych sukcesów zawodowych. Podkom. Mariusz Masłowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Od  czerwca 2013 roku pełnił służbę jako Komendant Komisariatu Policji w Witkowie.

Nowo powołany zastępca podziękował za zaufanie, wyraził również nadzieję na dalszą dobrą współpracę i zaangażowanie swoich podwładnych.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.