http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

20-latek z Łopienna odpowie za posiadanie narkotyków

Wyróżniony 20-latek z Łopienna odpowie za posiadanie narkotyków

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu mieszkańcowi Łopienna w gminie Mieleszyn, u którego podczas interwencji publicznej janowieccy policjanci ujawnili narkotyki. Podejrzany usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.


W niedzielę, 28 kwietnia janowiecki patrol udał się do miejscowości Laskowo koło Łopienna, w rejon jeziora, gdzie według zgłoszenia mają znajdować się podejrzane osoby. Po przybyciu na miejsce policjanci wylegitymowali oraz dokonali kontroli osobistej mężczyzn.  

- Przeprowadzone przez funkcjonariuszy przeszukanie, wykazało u 20-latka zamieszkałego w Łopiennie woreczek strunowy  z suszem roślinnym, który po badaniach okazał się być marihuaną – informuje mł. asp. Wioleta Burzych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Mundurowi zabezpieczyli znalezione substancje. 20-latek trafił na policyjny komisariat, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za swój występek odpowie przed sądem, gdzie zgodnie z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 3.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.