http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Komunikat policji: rozpoznajesz kobietę? Zadzwoń!

Wyróżniony Komunikat policji: rozpoznajesz kobietę? Zadzwoń!

Policjanci z Trzemeszna poszukują sprawczynię kradzieży. Do zdarzenia doszło 8 lutego 2019 roku w sklepie w Trzemesznie. Kamery monitoringu zarejestrowały kobietę, którzy ma związek z tym zdarzeniem. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z policją.


Policjanci z Trzemeszna prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy w kwocie 900 złotych. Do zdarzenia doszło 8 lutego 2019 roku na terenie zaplecza jednego ze sklepów w Trzemesznie. Kamery monitoringu zarejestrowały kobietę, która ma związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają kobietę ze zdjęć prosimy o kontakt ze st. sierż. Tomaszem Maciejewskim – policjantem Komisariatu Policji w Trzemesznie, osobiście, pod numerem telefonu 61 426-03-50, poczta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oficer prasowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapewniamy anonimowość.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.