http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Trzemeszno: rower odzyskany – sprawca zatrzymany

Wyróżniony Trzemeszno: rower odzyskany – sprawca zatrzymany

28-letni mieszkaniec Trzemeszna został zatrzymany przez miejscowych policjantów. Powodem była kradzież roweru spod jednego z miejscowych sklepów. Warty 600 złotych jednoślad wrócił dzisiaj do prawowitego właściciela.


- 7 maja świadkowie zgłosili stróżom prawa w Trzemesznie, że mężczyzna próbuje sprzedać przypadkowym osobom najprawdopodobniej pochodzący z kradzieży rower. Do zdarzenia miało dość kilka godzin wcześniej w pobliżu sklepu przy Placu Powstańców. Złodziej wykorzystał fakt pozostawienia jednośladu bez zabezpieczenia - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Trzemeszna, którzy zatrzymali znanego im wcześniej 28-latka, w którego posiadaniu był rower. Dzięki nagłośnieniu sprawy przez lokalny portal szybko odnalazł się właściciel. Mężczyzna złożył zawiadomienie o kradzieży wyceniając własność na 600 złotych. Powiedział jednocześnie, że jednoślad ma dla niego wartość sentymentalną, gdyż dostał go w prezencie od współpracowników, gdy przechodził na emeryturę. Sprawa niebawem znajdzie swój finał w sądzie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.