http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Agnieszka Olejniczak zwyciężczynią powiatowych eliminacji „Patrol Roku 2019”!

Wyróżniony Agnieszka Olejniczak zwyciężczynią powiatowych eliminacji „Patrol Roku 2019”!

Agnieszka Olejniczak z Referatu Patrolowo - Interwencyjnego wygrała powiatowe eliminacje Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Patrol Roku 2019”, który jednocześnie wyłonił najlepszego policjanta służby patrolowej powiatu gnieźnieńskiego.


Mundurowi sprawdzili swoją wiedzę w eliminacjach do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji „Patrol Roku 2019”, który jednocześnie wyłonił najlepszego policjanta służby patrolowej powiatu gnieźnieńskiego. Tegoroczne zawody po raz kolejno zorganizowano w auli III LO. Na starcie stanęli policjanci, którzy reprezentowali referat patrolowo – interwencyjny i komisariaty policji z powiatu gnieźnieńskiego.

Nad przebiegiem zmagań czuwali nadkom. Robert Recki, naczelnik Wydziału Prewencji, asp. sztab. Marian Chudy, kierownik RPI z gnieźnieńskiej komendy, przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz przedstawiciel starosty, Maciej Szczepański, który jest Dyrektorem Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego.

Znamy już wyniku konkursu i tak:
I miejsce – st. post. Agnieszka Olejniczak z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego,
II miejsce – sierż. Michał Bojarski z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego,
III miejsce – sierż.Bartosz Grzybowski z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego,
IV miejsce – sierż. szt.Artur Bąkowski z Komisariatu Policji w Witkowie,
V miejsce – sierż.szt. Dawid Wielgosz z Komisariatu Policji w Czerniejewie

Najlepsi policjanci otrzymają premie pieniężne ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie. Drugi etap zawodów – na szczeblu Komendy Wojewódzkiej Policji odbędzie się 13 czerwca 2019 roku w Poznaniu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.