http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wpadł 19-latek, który ukradł telefon

Wyróżniony Wpadł 19-latek, który ukradł telefon

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z gnieźnieńskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież markowego telefonu komórkowego. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę 649,99 złotych. 19-letni mieszkaniec mieszkaniec Gniezna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Kilka dni temu gnieźnieńska policja informowała, prezentując nagranie z monitoringu, iż nieznany wówczas mężczyzna w jednym ze sklepów przy ul. Gdańskiej w Gnieźnie przywłaszczył telefon komórkowy marki Huawei Y7 Prime. Sprawcę zarejestrowały kamery.

- Jak się okazało, zatrzymany przez funkcjonariuszy 19-latek, był już wcześniej znany gnieźnieńskim funkcjonariuszom. 29 maja kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży, a śledczy przedstawili mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Telefonu na chwile obecną nie odzyskano, mężczyzna sprzedał go osobom trzecim. Przestępstwo to zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.