http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wsiadł i odjechał. Kto rozpoznaje złodzieja?

Wyróżniony Wsiadł i odjechał. Kto rozpoznaje złodzieja?

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło doszło 4 czerwca 2019 roku w sklepie na osiedlu Pustachowa w Gnieźnie.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru marki Karbon Spike R30. Do zdarzenia doszło 4 czerwca 2019 na skrzyżowaniu ulic Pustachowska i Wrzesińska w Gnieźnie, przed sklepem "Małe Delikatesy". Kamery sklepowego monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który ma związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć prosimy o kontakt z asp. Witoldem Krysińskim - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2, telefonicznie (61) 426-02-87 lub pod całodobowym numerem telefonu (61) 426-02-11. Adres e-mail: witold. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.