http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zmiana wyglądu nie pomogła

Wyróżniony Zmiana wyglądu nie pomogła

Codziennie gnieźnieńscy policjanci sprawdzają adresy zamieszkania lub miejsca pobytu osób poszukiwanych. W ostatnich dniach kryminalni zawitali do jednego z mieszkań znajdujących się w centrum miasta, gdzie zastali poszukiwaną listem gończym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie 26-letnią gnieźniankę. W mieszkaniu, w którym przebywała zabezpieczono znaczną ilość narkotyków. Zatrzymana trafiła już do Aresztu Śledczego, gdzie będzie odbywać karę pozbawienia wolności za oszustwo i kradzież z włamaniem.


- Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie w jednym z mieszkań w centrum miasta zatrzymali poszukiwaną 26-latkę. Kobieta, wiedząc, że został za nią wydany list gończy, by zmylić funkcjonariuszy zmieniła swój wygląd - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. - Była z wizytą u znajomej w mieszkaniu w centrum Gniezna, kiedy do drzwi zapukali policjanci. Była bardzo zaskoczona. Myślała, że uda jej się wmówić stróżom prawa, że mają do czynienia z inną osobą. Niestety ci nie dali wiary w jej zapewnienia. Kobieta trafiła prosto do policyjnego aresztu. W mieszkaniu, w którym czasowo przebywała znajdującym się na terenie Witkowa policjanci znaleźli i zabezpieczyli znaczną ilość metamfetaminy - dodaje

26-latka była poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie w celu odbycia ponad dwuletniej kary pozbawienia wolności za oszustwo i kradzież z włamaniem, a także przez Prokuraturę Rejonową w Mogilnie w związku podejrzeniem popełnienia oszustwa. Teraz dodatkowo odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Została już przetransportowana do Aresztu Śledczego w Lesznie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.