http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Policyjny pościg za sprawcą kradzieży

Wyróżniony Policyjny pościg za sprawcą kradzieży

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali w pościgu niepełnoletniego mężczyznę, który w jednym z marketów ukradł dwie akumulatorowe wiertarko – wkrętarki. Dodatkowo posiadał przy sobie niewielką ilość narkotyków. Niebawem odpowie za to przed sądem.


Zdarzenie miało miejsce 19 marca na terenie osiedla Grunwaldzkiego w Gnieźnie. Wówczas to policjantka po służbie zauważyła w pobliżu marketu małe zamieszanie. Zorientowała się, że doszło do kradzieży z marketu z wiertarko – wkrętarki. Zaraz potem zauważyła młodego mężczyznę, któremu zdążyła zabrać skradziony sprzęt, po czym zaczął uciekać w kierunku budynków szkoły wyższej.

- W międzyczasie na miejsce przyjechali funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego. Dzięki pomocy przechodniów, którzy informowali w jakim kierunku ucieka sprawca udało się ustalić, że pobiegł w rejon po byłej cukrowni. Tam ukrył się w zaroślach, ale nie uszło to uwadze policjantów. Po chwili został zatrzymany. Przy sobie miał drugą skradzioną wiertarko – wkrętarkę i niewielką ilość narkotyków - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Niebawem za czyny karalne odpowie przed sądem.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.