http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Tragedia na jeziorze Mielno! 32-latek nie żyje!

Wyróżniony Tragedia na jeziorze Mielno! 32-latek nie żyje!

W szpitalu zmarł 32-letni wędkarz, który wypadł z pontonu na jeziorze Mielno w gminie Mieleszyn. Mężczyznę wyłowili z wody strażacy. Po przeprowadzonej na miejscu zdarzenia reanimacji pokrzywdzony został przetransportowany do szpitala.


Wczoraj, po godz. 17.00 dyżurny gnieźnieńskiej komendy został powiadomiony przez straż pożarną o mężczyźnie, który podczas wędkowania na jeziorze Mielno wypadł z pontonu.

- Jak ustalili przybyli do Mielna funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłecku do zdarzenia doszło po godzinie 16.00 około 100 metrów od brzegu w rejonie kaplicy. Całą sytuację i wypadającego z pontonu mężczyznę zauważył świadek, który od razu poinformował straż pożarną. W wyniku działań przeprowadzonych przez służby ratunkowe akcji z wody wyłowiono 32-letniego mieszkańca gminy Mieleszyn. Strażacy od razu podjęli czynności reanimacyjne. Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Postępowanie w tej sprawie, pod nadzorem prokuratury prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłecku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.