http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Mitsubishi, kontrola, próba ucieczki, narkotyki...

Wyróżniony Mitsubishi, kontrola, próba ucieczki, narkotyki...

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Gnieźnie sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy wobec 23-letniego gnieźnianina. Mężczyźnie zarzuca się posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


Do zdarzenia doszło 9 listopada 2015 roku. - Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mitsubishi. Kierującym był 23-latek. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, próbował zbiec z miejsca wykonywania czynności. Jak się okazało wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadał w odzieży woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego oraz 2 tabletki. Przeprowadzone badanie wykazało, że było to ziele konopi innych niż włókniste o masie 47 gramów oraz substancja psychotropowa w postaci amfetaminy w ilości 0,73 gramy - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

W przeszłości mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował wobec podejrzanego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.