http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zaginęła bez wieści... 3,5 roku temu...

Wyróżniony Zaginęła bez wieści... 3,5 roku temu...

Wioletta Tepper zaginęła 3,5 roku temu. Miała wówczas 35 lat. Policjanci do tej pory jej nie znaleźli, lecz poszukiwania nie ustały. Wspólnie z rodziną zaginionej liczą na jej odnalezienie. Policja prosi o rozpowszechnienie informacji.


Policjanci z Gniezna poszukują zaginionej 3,5 roku temu Wioletty Tepper - mieszkanki Gniezna. Kobieta przebywała zamiennie na terenie Pierwszej Stolicy Polski i Poznania. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną w czerwcu 2012 roku. Od tego czasu Pani Wioletta nie nawiązała żadnego kontaktu z najbliższymi. Pomimo prowadzonych od kilku lat poszukiwań za zaginioną, weryfikowaniem szeregu informacji, jakie pojawiały się w tej sprawie oraz publikacją wizerunku w mediach, nadal nieznany jest los 38-letniej już dziś kobiety.

Rysopis zaginionej:
Z wyglądu ok. 35-40 lat, wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała, twarz okrągła, oczy piwne. Na lewej lub prawej ręce znajduje się tatuaż, blizna na brodzie, braki w uzębieniu.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do odnalezienia zaginionej lub pomogły w wyjaśnieniu okoliczności jej zaginięcia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, pod nr tel. (61) 426-03-07 bądź z najbliższą jednostką Policji, oficerem dyżurnym (61) 426-02-11 lub pod nr tel. 997.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.