http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zdarzyło się na Winiarach...

Gnieźnieńscy policjanci zajmują się sprawą kradzieży portfela, do której doszło w jednym z marketów na gnieźnieńskich Winiarach. Zdarzenie zostało nagrane przez sklepowy monitoring, dzięki któremu ustalono sprawczynię.


- W poniedziałek, 14 grudnia w jednym z marketów na os. Kazimierza Wielkiego w Gnieźnie doszło do kradzieży portfela z lady kasowej. Sprawczyni stała bezpośrednio za pokrzywdzoną, która pozostawiła swój portfel na ladzie i odeszła. W tym przypadku zadziałało przysłowie „okazja czyni złodzieja”. Sprawczyni zabrała portfel i schowała do swojej torby, a następnie wyjęła swoją portmonetkę tego samego koloru i zapłaciła za zakupy - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Jak dodaje rzeczni, pokrzywdzona dopiero po jakimś czasie zorientowała się, że nie ma swojej własności. Gdy wróciła po zgubę, portfela wraz z pieniędzmi i dokumentami już nie było. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez sklepowy monitoring. Klientka przeglądając go rozpoznała sprawczynię i wskazała adres jej zamieszkania. Czynności są w toku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.