http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Okradli mieszkanie na os. Grunwaldzkim!

Wyróżniony Okradli mieszkanie na os. Grunwaldzkim!

Nawet 10 lat więzienia grozi trzem mężczyznom w wieku od 21 do 30 lat, którzy włamali się do remontowanego mieszkania na osiedlu Grunwaldzkim w Gnieźnie. Łupem złodziei padły elektronarzędzia o wartości 8 000 złotych. Podczas przeszukania pomieszczeń należących do sprawców funkcjonariusze znaleźli skradziony sprzęt.


- We wtorek, 29 grudnia policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 21 do 30 lat podejrzewanych o kradzież z włamaniem do remontowanego mieszkania na osiedlu Grunwaldzkim w Gnieźnie. Funkcjonariusze podczas przeszukania pomieszczeń należących do sprawców znaleźli kradziony sprzęt - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Gnieźnieńscy kryminalni pracowali nad sprawą kradzieży z włamaniem do mieszkania od 4 grudnia. Wówczas to przejęli zgłoszenie o przestępstwie z którego wynikało, że po włamaniu w nocy do mieszkania sprawcy ukradli elektronarzędzia w postaci młota udarowego, 2 szlifierek kątowych, wiertarki udarowej, pilarki elektrycznej, pilarki spalinowej łańcuchowej, 2 lutownic, przewody i przedłużacze elektryczne oraz inne przedmioty. Właściciel wycenił straty na 8 tys. złotych.

- Gnieźnianie zostali już przesłuchani. Usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Za ten czyn grozi im do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje rzecznik.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.