http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Noc Sylwestrowa podsumowana: 33 interwencje, pijany kierowca, pobicie taksówkarza...

Wyróżniony Noc Sylwestrowa podsumowana: 33 interwencje, pijany kierowca, pobicie taksówkarza...

Noc Sylwestrowa oraz pierwsza doba Nowego Roku minęła w powiecie gnieźnieńskim dość spokojnie. Nie było poważniejszych incydentów, chociaż policjanci interweniowali aż 33 razy, zatrzymano pijanego kierowcę oraz nietrzeźwego mężczyznę, który naruszył nietykalność cielesną taksówkarza.


Nowy Rok witało w powiecie gnieźnieńskim tysiące osób ale na szczęście policja nie odnotowała zdarzeń związanych z rażącym naruszeniem bezpieczeństwa i porządku publicznego, czy zdarzeń związanych z niewłaściwą obsługą środków pirotechnicznych, prowadzących do uszkodzenia ciała. W sylwestrową dobę gnieźnieńscy policjanci interweniowali 33 razy, a interwencje w większości dotyczyły drobnych naruszeń porządku i nieporozumień rodzinnych.

- W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia o godzinie 2.40 na ul. Gnieźnieńskiej w Trzemesznie funkcjonariusze z miejscowego komisariatu zatrzymali 37-letniego mieszkańca Poznania. Mężczyzna kierował mazdą mając w organizmie 1,6 promila alkoholu w organizmie. Jego pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. - Z kolei w poranek Nowego Roku policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który na ul. Dworcowej w Gnieźnie naruszył nietykalność cielesną taksówkarza. Pokrzywdzony przebywał na obserwacji w szpitalu. Sprawca trafił do policyjnego aresztu - dodaje rzecznik.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.