http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Włamał się do samochodu i ukradł... męskie bokserki

Wyróżniony Włamał się do samochodu i ukradł... męskie bokserki

Kilkunastogodzinna praca gnieźnieńskich policjantów kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 24-latka, który włamał się do dwóch samochodów i ukradł radioodtwarzacze, ale nie pogardził też bokserkami męskimi. Funkcjonariusze odzyskali ukradzione mienie, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.


- W nocy z 28 na 29 grudnia 2015 roku na ul. Grunwaldzkiej w Gnieźnie doszło do kradzieży z włamaniem do volkswagena golf. Sprawca ukradł radioodtwarzacz CB radio i subbufer. Sprawą zajęli się policjanci kryminalni. Kilkanaście godzin później w tej sprawie został zatrzymany 24-letni mieszkaniec Gniezna – dobrze znany miejscowym policjantom. W przeszłości karany za podobne przestępstwa. W ciągu kilku godzin śledczy udowodnili mu włamanie. Podczas przeszukania domu sprawcy odzyskano część skradzionych przedmiotów, a w jego pojeździe CB radio - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Wczoraj w wyniku dalszych czynności prowadzonych w tej sprawie przez policjantów kryminalnych ustalono kolejnego pokrzywdzonego przez 24-latka. Rabuś w nocy z 25 na 26 grudnia ubiegłego roku wykorzystując ciszę świąteczną włamał się do należącego do mężczyzny Volkswagena Polo zaparkowanego na ul. Młodzieży Polskiej w Gnieźnie. Z pojazdu zabrał radioodtwarzacz i inne przedmioty takie jak woda toaletowa, koszulka, a nawet...bokserki męskie.

24-latek już usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Sprawa jest w toku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.