http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Dopalacze niszczą życie”

Wyróżniony „Dopalacze niszczą życie”

W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród finalistom etapu powiatowego na plakat lub spot pod tytułem „Dopalacze niszczą życie”. Pierwsze miejsce w kategorii plakatu zajął Eryk Śmigielski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Witkowa, a w kategorii spotu Oskar Smużniak z Gimnazjum z Witkowa.


W sali konferencyjnej gnieźnieńskiej komendy nastąpiło uroczyste wręczenie nagród finalistom etapu powiatowego na plakat lub spot pod nazwą „Dopalacze niszczą życie”. W ceremonii uczestniczyli zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie: mł. insp. Przemysław Kozanecki i kom. Sławomir Sikorski. Wprowadzenia do tematu dokonał asp. Krzysztof Socha z Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii.

- Celem konkursu było przygotowanie utworu artystycznego w formie plakatu lub spotu na temat profilaktyki ukierunkowanej na przeciwdziałanie używania tzw. Dopalaczy, pod tytułem „ Dopalacze niszczą życie”. Konkurs został skierowany do uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego - mówi st. asp. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Największą liczbę głosów  w kategorii plakatu zdobył Eryk Śmigielski  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Witkowa, Anna Kozicka i Nina Krupa z Gimnazjum w Kłecku, Kamil Sobkowiak i Dorota Zuber z Gimnazjum nr 1 w Niechanowie.  W kategorii spotu największą liczę punktów zdobył Oskar Smużniak z Gimnazjum z Witkowa, Julia Szymańska z Gimnazjum z Witkowa, Martyna Czyżyk, Adam Nowicki i Szymon Ziółkowski z Gimnazjum nr 2 w Gnieźnie.

Trzy najlepsze prace zostaną przesłane do kolejnego etapu, który zostanie rozstrzygnięty na szczeblu wojewódzkim w Poznaniu w okresie od 4 maja do 31 maja 2016 r.

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.