http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Pilotowali auto z rodzącą kobietą

Wyróżniony Pilotowali auto z rodzącą kobietą

Policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie będąc służbowo na terenie Poznania wykonali niecodzienny, ale niezwykle pilny pilotaż. Umożliwili błyskawiczne dotarcie do szpitala rodzącej kobiecie. Kilka minut później na świat przyszła jej córeczka.


Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 9.00 kiedy policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie sierż. Tomasz Maciejewski i sierż. Bartosz Marczewski będąc służbowo w Poznaniu na jednym ze skrzyżowań zostali poproszeni o pomoc przez zdenerwowanego kierowcę opla.

- 33-latek z miejscowości Tulce powiedział, że prosi o pomoc w bezpiecznym i szybkim dotarciu do szpitala na ul. Polną, gdyż w samochodzie jego żona zaczęła rodzić. Funkcjonariusze bez wahania podjęli się tego wyzwania, włączyli sygnały dźwiękowe i pilotowali opla przez kilka kilometrów aż do szpitala. Na miejscu upewnili się jeszcze, że rodząca uzyskała fachową pomoc medyczną - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Kilka minut później później na świat szczęśliwie przyszła jej córeczka. Szczęśliwy tata dziękuje policjantom za okazaną pomoc.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.