http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

19-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Wyróżniony 19-latka potrącona na przejściu dla pieszych

Wczoraj około godz. 17:20 w rejonie ulic Chrobrego i Mieszka I w Gnieźnie kierująca nieznanym pojazdem potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 19-letnią gnieźniankę. Na miejscu zdarzenia poszkodowana nie zgłaszała obrażeń, w związku z tym kierująca samochodem odjechała. Policja prosi kobietę o kontakt.


- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierująca srebrnym samochodem podczas skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa 19-letniej mieszkance Gniezna znajdującej się na przejściu dla pieszych. Po potrąceniu kobieta wysiadła z pojazdu i spytała się pieszej, czy nic się jej nie stało. Poszkodowana odpowiedziała, że nic jej nie jest, wówczas kobieta odjechała. Godzinę później 19-latka zaczęła odczuwać ból i udała się do szpitala, gdzie okazało się, że doznała obrażeń ciała w postaci złamania ręki - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Policja wyjaśnia okoliczności potrącenia. Jednocześnie prosimy o kontakt kobietę kierującą srebrnym pojazdem z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.