http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

47-latek z Mieleszyna zatrzymany za kradzież samochodu!

Mieszkaniec gminy Mieleszyn odpowie za kradzież pojazdu. 47-latek został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Kłecku. Stróże prawa odzyskali skradziony renault scenic. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Wszystko zaczęło się od zgłoszenia kradzieży pojazdu. Z relacji zgłaszającego wynikało, że do kradzieży doszło 4/5 maja br. Wówczas samochód marki Renault Scenic zniknął z jednej z posesji na terenie gminy Kłecko. Sprawą zajęli się policjanci z miejscowego komisariatu.

- Poszukiwanie sprawcy i skradzionego auta trwały kilka dni. Z policyjnych ustaleń wynikało, że może nim być 47-letni mieszkaniec gminy Mieleszyn. W dniu 12 maja funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, który przyznał się do kradzieży i wskazał miejsce porzucenia pojazdu. Auto stało zaparkowane w Łabiszynku w pobliżu Gniezna. Zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym i niebawem wróci do prawowitego właściciela - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Tego samego dnia 47-latek usłyszał zarzut kradzieży. Po złożonych wyjaśnieniach został zwolniony. Wcześniej był notowany przez policję.

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.