http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Tragedia pod Niechanowem! 30-latek nie żyje!

Wyróżniony Tragedia pod Niechanowem! 30-latek nie żyje!

Wczoraj o godz. 21.40 na trasie Niechanowo – Karsewo kierująca samochodem osobowym potrąciła nie posiadającego elementów odblaskowych pieszego, który wskutek doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku.


- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierująca samochodem marki Ford Focus, 49-letnia mieszkanka gminy Witkowo, jadąc od strony Karsewa w kierunku Niechanowa, potrąciła 30-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Niechanowo idącego lewym poboczem od strony Niechanowa w kierunku w kierunku Karsewa, który najprawdopodobniej nieostrożnie wszedł na jezdnię - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. - Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych - dodaje.

Na miejsce pierwsi przybyli strażacy z OSP Niechanowo, którzy podjęli akcję akcję ratunkową, którą kontynuowała załoga pogotowia ratunkowego z Witkowa. Następnie na miejsce zdarzenia przybyła załoga pogotowia ratunkowego z Gniezna, gdzie po trwających czynnościach resustacyjnych lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Jak ustalili funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego kierująca fordem była trzeźwa.

Decyzją prokuratora samochód zabezpieczono na parkingu depozytowym, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w Zakładzie Medycyny Sądowej do sekcji zwłok. Kierującej fordem policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.