http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Nieodpowiedzialna matka z promilami

Wyróżniony Nieodpowiedzialna matka z promilami

Policjanci prewencji interweniowali w mieszkaniu, w którym nietrzeźwa matka „opiekowała” się 3 małych dzieci. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kobieta miała 2 promile alkoholu w organizmie. Po interwencji funkcjonariuszy małoletnie dzieci trafiły do Domu Dziecka. O całej sprawie został powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.


Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w niedzielę, 24 września. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Pierwszej Stolicy nietrzeźwa matka może zajmować się trójką małoletnich dzieci. Chwilę później funkcjonariusze referatu patrolowo – interwencyjnego pojawili się we wskazanym mieszkaniu.

- Po wejściu do środka funkcjonariusze zastali 38-letnią kobietę. Pod jej „opieką” była trójka małych dzieci. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kobieta ma 2 promile alkoholu w organizmie. Z uwagi na fakt, iż dzieci nie można było pozostawić najbliższej rodzinie podjęto decyzję o umieszczeniu ich w Domu Dziecka - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Teraz sprawą niewłaściwego sprawowania przez kobietę opieki nad dziećmi zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.