http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

W Kłecku wpadli z narkotykami

Wyróżniony W Kłecku wpadli z narkotykami

Policjanci z Poznania i Gniezna realizując wspólne działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn: 30-letniego mieszkańca Trzemeszna i 31-letniego mieszkańca Rogoźna. Pierwszemu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, drugiemu wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających.


- Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie w dniu 8 października w Kłecku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem mondeo. Jak się okazało na tylnym siedzeniu w torbie znajdowały się dwie paczki z zawartością pół kilograma amfetaminy i pół kilograma marihuany. Wstępne badanie potwierdziło, że są to środki odurzające. Kierujący mondeo 30-letni mieszkaniec Trzemeszna trafił do policyjnego aresztu. Tego samego dnia w tej sprawie policjanci zatrzymali jeszcze 31-letniego mieszkańca Rogoźna. Mężczyzna ten był w tym czasie na przepustce z Zakładu Karnego - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Zatrzymanych przesłuchał prokurator. 30-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, 31-latek zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Zabezpieczone środki trafiły do badań laboratoryjnych.

Sprawa jest w toku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.