http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ciężarna 31-latka kierowała autem mając 1,4 promila!

Policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mieszkankę Kalisza, która miała spowodować kolizję drogową i odjechać z miejsca zdarzenia. Okazało się, że kobieta znajdująca się w widocznej ciąży prowadziła auto w stanie nietrzeźwości. Teraz 31-latce może grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 października około godz. 19.40. - Oficer dyżurny otrzymał wówczas informację, iż na ulicy Biskupińskiej podczas wymijania pojazdów doszło do zderzenia się lusterkami z kierującą Renault Megane. Kobieta zatrzymała się na chwilę na poboczu, po czym odjechała w stronę miasta, gdzie na ul. Warszawskiej została zatrzymana przez patrol policji. Badanie alkomatem wykazało u 31-letniej mieszkanki Kalisza 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Dodatkowo kierująca, która znajdowała się w widocznej ciąży nie posiadała przy sobie prawa jazdy i aktualnego przeglądu technicznego. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że auto nie ma również aktualnej polisy OC. Po wykonanych czynnościach w siedzibie komendy 31-latka została zwolniona.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.