http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Trzy areszty za pobicie w Trzemesznie

Wyróżniony Trzy areszty za pobicie w Trzemesznie

Na trzy miesiące trafili do aresztu trzej mężczyźni w wieku od 23 do 31 lat podejrzani o udział w pobiciu do którego doszło w Trzemesznie. Wobec czwartego Sąd Rejonowy w Gnieźnie zastosował policyjny dozór. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


- Do zdarzenia doszło w sobotę, 21 października w Trzemesznie. Czterech napastników bez powodu zaatakowało dwóch mężczyzn. Mężczyźni pobili swoje ofiary. Dodatkowo jeden ze sprawców zabrał telefon należący do pokrzywdzonego. Na skutek pobicia 33 i 36 latek odnieśli obrażenia ciała. Jeden z nich był hospitalizowany - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie. Szybko ustalili sprawców, odzyskali również skradziony telefon komórkowy.

Decyzją prokuratora wszyscy sprawcy, którzy są w wieku od 23 do 31 lat zostali zatrzymani, a następnie przesłuchani przez prokuratora. Wszyscy usłyszeli zarzut pobicia, dodatkowo jeden z 31-latków usłyszał zarzut przywłaszczenia telefonu i wpływania groźbą na świadka.

W czwartek Sąd Rejonowy w Gnieźnie na wniosek prokuratury zastosował trzymiesięczne areszty wobec trzech podejrzanych. Czwarty został objęty dozorem policyjnym. Za pobicie grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.