http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

21-latek z Trzemeszna z narkotykami w samochodzie

Wyróżniony 21-latek z Trzemeszna z narkotykami w samochodzie

Policjanci z Trzemeszna podczas kontroli w zaparkowanym na terenie miasta samochodzie znaleźli marihuanę. Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 21-letni mieszkaniec Trzemeszna. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


- Sytuacja miała miejsce 11 listopada w godzinach popołudniowych w pobliżu jednej ze stacji paliw w Trzemesznie. Tam zainteresowanie patrolujących miasto policjantów przyciągnął zaparkowany bmw oraz trzy znajdujące się w nim osoby (dwóch mężczyzn i jedna kobieta). Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować. W trakcie sprawdzania danych wyczuli charakterystyczną woń przypominającą zapach marihuany. Przy 21-latku podczas kontroli osobistej w kieszeni kurtki policjanci znaleźli zawiniątko z suszem - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.
Dodatkowo we wnętrzu auta na wycieraczce znajdowała się folia z zapięciem strunowym w środku również z suszem. Wstępnie przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana. Z uwagi na to, że nikt nie przyznał się do posiadania substancji znalezionej podczas przeszukania samochodu wszystkie osoby trafiły do policyjnego aresztu.

21-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie przyznał się do tego, że znalezione w aucie narkotyki są jego. Usłyszał więc zarzut posiadania substancji odurzających. Teraz odpowie za to przed sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.