http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Dramatyczne sceny na Winiarach!

Wyróżniony Dramatyczne sceny na Winiarach!

Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego i kryminalni zatrzymali 35-letniego gnieźnianina, który podczas kłótni dwukrotnie ranił powierzchownie swoją konkubinę, po czym oddalił się z mieszkania. Ostatecznie, na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty psychicznego i fizycznego znęcania się nad partnerką oraz uszkodzenia ciała. Podejrzany został tymczasowo aresztowany.


- W piątek, 16 listopada wieczorem w jednym z mieszkań na osiedlu Winiary w Gnieźnie rozegrały się drastyczne sceny. Podczas awantury domowej mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu chwycił za nóż i ranił nim powierzchownie swoją partnerkę w bark i ramię, po czym wyszedł z mieszkania. Kobieta uzyskała pomoc lekarską w szpitalu, po czym została zwolniona do domu. Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

35-letniego sprawcę szukało kilkunastu funkcjonariuszy wraz z psem służbowym. Policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego i kryminalni zatrzymali go w niedzielę. W poniedziałek, na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego, prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad partnerką oraz uszkodzenia ciała. Decyzją sądu 35-laek został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.