http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Tajemniczy zgon w Mielnie

Wyróżniony Tajemniczy zgon w Mielnie

Wczoraj wieczorem w jednym z garażów znajdujących się na tyłach oficyny mieszczącej się na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Mielnie w gminie Mieleszyn znaleziono zwłoki 57-letniego mężczyzny, mieszkańca tej miejscowości. Na miejsce natychmiast została wezwana policja, chwilę później przybył także prokurator. Przyczyny śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok.


Prokuratura potwierdza, że martwy mężczyzny znaleziony wczoraj wieczorem w garażu przy pałacu w Mielnie, to 57-letni mieszkaniec tej miejscowości, mieszkający w jednej z pałacowych oficyn.

– Mężczyznę znaleziono w środku samochodu Fiat Cinquecento, w obiekcie garażowym. Na chwilę obecną są dwie hipotezy, co do przyczyn jego śmierci. Pierwsza najbardziej prawdopodobna jest taka, że zgon nastąpił w wyniku wychłodzenia, a druga, którą również bierzemy pod uwagę, to możliwość zatrucia tlenkiem węgla, bo nie wiemy, czy pojazd był uruchamiany – przekazał nam prok. Radosław Krawczyk, zastępca prokuratora rejonowego w Gnieźnie.

Na wniosek prokuratora prowadzącego tę sprawę zostanie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny, celem ustalenia przyczyn jego zgonu. – Sekcja zwłok będzie przeprowadzana w czwartek, a jej wyniki będziemy znali najprawdopodobniej w najbliższy poniedziałek – dodaje prok. R. Krawczyk.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.