http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

W odwiedziny do szpitala z... narkotykami w chipsach!

Wyróżniony W odwiedziny do szpitala z... narkotykami w chipsach!

Gnieźnieńscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Poznania, który w prezencie do swojego kuzyna przebywającego w szpitalu przyniósł amfetaminę. Sprawca usłyszał już zarzut posiadani narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


Do zdarzenia doszło 14 marca w godzinach popołudniowych. - Personel jednego ze szpitali w Gnieźnie zorientował się, że w paczce chipsów przyniesionej do jednego z pacjentów przez 34-letniego mieszkańca Poznania znajduje się zawiniątko z nieznaną, białą substancją. O sprawie została powiadomiona policja - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Na miejsce udali się funkcjonariusze Referatu Patrolowo - Interwencyjnego, którzy zabezpieczyli substancję. Wstępnie przeprowadzone badanie wykazało, że jest to 5,99 gramów amfetaminy.

Policjanci przeszukali 34-latka, ale nie znaleźli więcej narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Śledczy już przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.