http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Łowcy głów” z Gniezna w akcji! Poszukiwane małżeństwo zatrzymane!

Wyróżniony „Łowcy głów” z Gniezna w akcji! Poszukiwane małżeństwo zatrzymane!

Policyjni „łowcy głów” z Gniezna wspólnie z funkcjonariuszami z grupy realizacyjnej zatrzymali 39-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym, wystawionym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie oraz jego 37-letnią żonę poszukiwaną w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Z posiadanej wiedzy wynikało, że 39-latek może być niebezpieczny i posiadać broń. Para prawdopodobnie, chcąc uniknąć zasądzonej kary, nie stawiła się do aresztu i od kilku miesięcy unikała kontaktu z mundurowymi.


- Policjanci kryminalni z Gniezna ustalili miejsce ukrywania się przestępcy poszukiwanego od kilku miesięcy listem gończym, wystawionym przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie. Z posiadanych informacji wynikało, że mężczyzna, który miał przebywać w wynajmowanym mieszkaniu może być niebezpieczny i posiadać broń. „Łowcy głów” wspólnie z funkcjonariuszami z grupy realizacyjnej przygotowali plan zatrzymania 39-letniego gnieźnianina - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie nakazem doprowadzenia była również 37-letnia żona poszukiwanego. Wczoraj w trakcie akcji przeprowadzonej przez tzw. gnieźnieńskich „łowców głów” wspólnie z policjantami z grupy realizacyjnej para nie stawiała oporu, została obezwładniona, a następnie zatrzymana.

W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli kilka atrap broni. Teraz zatrzymani trafili do zakładów karnych w celu odbycia kary: 39-latek 2 lat i 3 miesięcy za przestępstwo przeciwko wolności i używania groźby w celu wywierania wpływu na świadka, 37-latka 1 roku za oszustwa.

2 komentarzy

 • Aldona
  Aldona niedziela, 08, kwiecień 2018 10:21 Link do komentarza Raportuj

  Łowcy głów.... ? Powiatowi...
  Prawie robi wielką różnicę ???

 • Lajon
  Lajon sobota, 07, kwiecień 2018 10:25 Link do komentarza Raportuj

  Znajdą każdego, to są jakieś dziki. Widziałem kiedyś jak wchodzili na drugie piętro po balkonach. Wielki facet i mała kobieta.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.