http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Straż Miejska pomaga zwierzętom

Wyróżniony Straż Miejska pomaga zwierzętom

Straż Miejska w Gnieźnie podjęła wczoraj kilka interwencji związanych ze zwierzętami. Porzucony pies i zabłąkana gęś to tylko niektóre z nich.


Tego dnia służba patrolu Straży Miejskiej rozpoczęła się od dalszego wyjaśniania sprawy przywiązanego w niedzielę psa na ul. Kokoszki. Przypomnijmy, że 13 maja ok. godz. 11.00 mieszkaniec Gniezna powiadomił patrol Straży Miejskiej o tym, że w lasku przy ul. Kokoszki i ul. Kostrzewskiego znalazł przywiązanego do drzewa psa. Pies trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Kawiary 38 w Gnieźnie. Funkcjonariusze szukają właściciela. Kto rozpoznaje czworonoga i zna właściciela proszony jest o kontakt, nr tel. 604512000.

Dzień później funkcjonariusze musieli udać się na kolejne zgłoszenia związane ze zwierzętami. Przed godziną 8.00 na ul. Ziemowita na posesję jednej z mieszkanek przybłąkała się mała gąska, którą strażnicy przekazali do schroniska dla zwierząt.

Kilka minut później na posesję przy ul. Gębarzewskiej zawitała kaczka z 12 małymi. Funkcjonariusze zagonili niespodziewanych gości do stawku na ul. Czeremchowej.

Z kolei przed godziną 9.00 do SM dotarło kolejne zgłoszenie o przywiązanym do ogrodzenia psie przy przedszkolu przy ul. Rybnej. Pies został zabrany do schroniska i tam czeka na właściciela. Taki sam los spotkał psa podobnego do owczarka, który około 13.30 błąkał się na ul. Wyszyńskiego i Łubieńskiego, a także małe kotki znalezione przy ul. Wrzesińskiej.

1 komentarz

  • czytelnik
    czytelnik wtorek, 15, maj 2018 13:07 Link do komentarza Raportuj

    Ręce opadają !!!! Straż miejska ostatni rok przed wyborami promuje się na pomaganiu zwierzętom. A gdzie była do tej pory?????? W jaki sposob finansowo prezydent Gniezna wspiera TOZ? Co w sprawie zwierząt zrobil i robi wydział zieleni podległy pod UM? Ludzie włączcie myślenie ono nie boli!!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.