http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

40-latka z Gniezna miała 2,8 promila alkoholu. Spowodowała kolizję

Wyróżniony 40-latka z Gniezna miała 2,8 promila alkoholu. Spowodowała kolizję

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji odpowie 40-letnia mieszkanka Gniezna. Kobieta prowadziła renault i miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Na ulicy Kostrzewskiego uderzyła w znak drogowy. Teraz za popełnione przestępstwo i wykroczenie grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.


- Dzisiaj, 6 czerwca po godzinie 1.00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pojechali na ulicę Kostrzewskiego w Gnieźnie, gdzie miała miejsce kolizja. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca renault na łuku drogi nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wjechała na wysepkę dzielącą pasy ruchu i uderzyła w znak drogowy, a następnie zatrzymała się na lewej stronie jezdni - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Od kierującej renault, 40-letniej kobiety, policjanci wyczuli alkohol. Po zbadaniu jej stanu trzeźwości, okazało się, że miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.

Kobieta odpowie teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej kara do 2 lat więzienia. Poniesie również konsekwencje za spowodowanie kolizji.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.