http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Po rusztowaniu... włamał się do mieszkania! Ukradł laptopa!

Wyróżniony Po rusztowaniu... włamał się do mieszkania! Ukradł laptopa!

Gnieźnieńscy śledczy przedstawili zarzut 34-letniemu mężczyźnie, który po rusztowaniu dostał się do mieszkania i ukradł znajdujący się w środku laptop. Złodziej po przestępstwie długo nie cieszył się z łupu, gdyż został ujęty przez osoby zamieszkuje w budynku i przekazany funkcjonariuszom. Laptop trafił do właściciela, a sprawca usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.


- O kradzieży laptopa w dniu 5 czerwca policjanci zostali poinformowani przez właściciela sprzętu. Do budynku przylegało rusztowanie. Złodziej wykorzystał okazję i wspiął się po nim. Do środka dostał się przez niezamknięte okno, a następnie z jednego z pomieszczeń ukradł laptopa - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Jeszcze tego samego dnia został ujęty przez osoby zamieszkujące w budynku i przekazany w ręce policjantów Referatu Patrolowo – Interwencyjnego. Został również odzyskany skradziony sprzęt, który jak się okazało 34-letni gnieźnianin miał przy sobie. Zatrzymany mężczyzna znany jest policji, a kradzież laptopa powiększyła jego kartotekę. Śledczy już przedstawili mu zarzut.

Kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.