http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Pędziła autem przez Wydartowo z prędkością 102 km/h! Straciła prawo jazdy

Wyróżniony Pędziła autem przez Wydartowo z prędkością 102 km/h! Straciła prawo jazdy

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali wczoraj kobietę jadącą skodą przez Wydartowo z prędkością ponad 100 km/h. Brawura za kierownicą przełożyła się na zatrzymanie kierującej prawa jazdy. Teraz przez 3 miesiące mieszkanka Torunia zmuszona będzie do powstrzymania się od jazdy za kierownicą. W przypadku ponownego zatrzymania w czasie obowiązującego zakazu pozbędzie się uprawnień na 6 miesięcy.


- W poniedziałek, 16 lipca około godziny 7.00 w miejscowości Wydartowo policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali do kontroli kierującą skodą, 42-letnią mieszkankę Torunia. Powodem kontroli było przekroczenie przez kobietę dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Kierująca pędziła 102 km/h w miejscu, gdzie zgodnie z przepisami nie powinna przekroczyć 50 km/h - mówi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, które przekazane zostało do organu, który je wydał. W drodze decyzji administracyjnej zostanie ono zatrzymane na 3 miesiące.

Dodatkowo kierująca ukarana została 400-złotowym mandatem i 10 punktami karnymi.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.