http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Poderżnięte gardło u mężczyzny, którego znaleziono na Ustroniu?

Wyróżniony Poderżnięte gardło u mężczyzny, którego znaleziono na Ustroniu?

Jak już informowaliśmy dzisiaj o godz. 10.10 na os. Ustronie znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku 30 – 40 lat. Aktualnie policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności jego śmierci i nie ujawnia żadnych szczegółów. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że mężczyzna miał poderżnięte gardło!


Przypomnijmy, że na ciało mężczyzny podczas spaceru z psem natknęła się dziś rano jedna z mieszkanek os. Ustronie, która wezwała na miejsce policję, a ta poinformowała o zdarzeniu tutejszą prokuraturę, która  dla dobra toczącego się postępowania nie udziela na razie żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

Na samym miejscu zdarzenia do wczesnych godzin popołudniowych byli obecni technicy kryminalistyczni, którzy przeprowadzali swoje czynności przy zabezpieczonych zwłokach mężczyzny. Dokonano skanowania całego terenu prawdopodobnie w celu odnalezienia jakiś śladów zdarzenia.

W rozmowach z mieszkańcami osiedla pojawia się informacja o tym, że mężczyzna został znaleziony z gardłem poderżniętym najprawdopodobniej butelką lub innym szklanym naczyniem.

Na jutro rano została zaplanowana sekcja zwłok mężczyzny. Wkrótce potem prokuratura ma udzielić więcej informacji na ten temat.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.