http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Komunikat policji! Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

Wyróżniony Komunikat policji! Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

Policjanci z Gniezna poszukują świadków wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce 3 sierpnia br. na ul. Lecha w rejonie skrzyżowania z ul. Park Kościuszki w Gnieźnie. Doszło tam do zderzenia rowerzysty z fordem fiesta, w wyniku którego, kierujący rowerem doznał obrażeń ciała. Świadków wypadku prosimy o kontakt.


3 sierpnia br. około godziny 21:00 na ul. Lecha w Gnieźnie, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego ford fiesta i rowerzysty. Zdarzenie miało miejsce na wysokości posesji nr 6 w rejonie skrzyżowania z ul. Park Kościuszki. W wyniku tego wypadku poszkodowany został kierujący rowerem.

Świadkowie zdarzenia, w szczególności kobieta, która w tym czasie przechodziła przez przejście dla pieszych proszeni są o kontakt z mł. asp. Arturem Wieczorkowskim, policjantem z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Zgłaszać się można osobiście na ul. Jana Pawła II 2, lub telefonicznie w godzinach 7:00-15:00 pod numerem telefonu: 61 426 02 77. Dzwonić można również całą dobę pod numer 997.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.