http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Jarmark Bożonarodzeniowy już od 4 grudnia! Znamy program!

Po raz szósty Rynek Pierwszej Stolicy Polski – obok straganów wypełnionych rękodziełem, lokalnymi przysmakami i świątecznymi ozdobami oraz cieszącej się sporą popularnością strefy food-trucków – wypełnią również nowe dodatkowe atrakcje! A wszystko to pomiędzy 4 a 8 grudnia, gdy odbędzie się kolejna edycja gnieźnieńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Akumulator samochodowy jesienią i zimą - to musisz wiedzieć!

Akumulator to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego samochodu. Dzięki niemu samochód jest w stanie odpalić i poruszać się po drodze. Niestety po lecie wielu kierowców nie dba o jego prawidłowy stan oraz odpowiednie oczyszczenie, aby cieszyć się doskonałą pracą akumulatora w niesprzyjających warunkach, jakie niesie za sobą jesień i zima. Jak przygotować akumulator do zimy i jakie prace z nim związane należy wykonać już jesienią?

Ile zarabia pilot drona?

Na przestrzeni ostatnich kilku lat drony stały się niezwykle popularnymi urządzeniami w naszym kraju. Dla wielu osób są one elementem zabawy, hobby. Jednak część traktuje je jako źródło zarobku. Nie da się ukryć, że profesjonalny dron z wysokiej jakości kamerą może być wykorzystywany do kręcenia ujęć reklamowych, weselnych, placów budowy, scenerii miejskich. Dla wielu osób/zleceniodawców to znakomita okazja by niższym kosztem uzyskać zdjęcia, filmy dostępne do tej pory jedynie z poziomu samolotu czy helikoptera. Nic też dziwnego, że drony cieszą się tak dużym uznaniem. Postanowiliśmy nieco przybliżyć możliwą sytuację finansową operatorów dronów, a także wskazać cenne porady.

Subskrybuj to źródło RSS